İşlem yapılıyor, lütfen bekleyin...

Hizmette 10+ Yıl ve binlerce müşteri memnuniyeti... | %100 doğru kaynak | %100 memnuniyet | %100 mezuniyet |

Netsorular.com

ERZURUM ATA-AÖF'de öğrenim gördüğünüz bölümünüzü seçiniz

Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ders Kaynaklarında %90 Üzerinde Başarılı Kaynaklarımızla Hizmetinizdeyiz. 

ATA-AÖF ile ilgili daha önceki yıllarda sorulmuş olan çıkmış sorular, ders özetleri, değerlendirme soruları, LMS ders kitapları ve çözümlü soruları bulabilirsiniz. Bu kaynakların tamamı en güncel haliyle mevcuttur ve güncellemeler tarafımızca takip edilmektedir. Bu kaynaklarla ilgili baskı, içerik ve gerekli açıklamaları kaynağın sağ üst köşesindeki mercek  işaretine basarak inceleyebilirsiniz. 

ATA-AÖF çıkımş sorular, lms kitapları ve değerlendirme soruları üniversitesnin kendi kaynaklarıdır, içeriklerinde herhangi bir müdahalemiz bulunmamaktadır. Çıkmış sorularda vize soruları daha önceki yıllarda sınavların online yapılmasından dolayı henüz bir yıllık soruları mevcuttur. Diğer sınavların (final, bütünleme) tüm soruları ve cevapları kitapçık içerisinde mevcuttur. Ders özetleri ve çözümlü sorular üniversitenin kaynakları (kitap, değerlendirme ve çıkmış sorular) doğrultusunda alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır. 

Önemli Not: 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ders kitaplarının yüklenmesiyle birlikte gerekli düzenlemeler ve güncellemeler yapılmış bulunmaktadır. Sistemizmizden Vize (1-7), Final (8-14) yada tamamını sipariş verebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz kaynaklardaki başarı oranlarımız ile ilgili gerekli açıklamalar güz dönemi bölümünde bulunmaktadır.

*** Takım siparişi vermeniz tavsiyemizdir. Ders özetlerinden kaçırmış olduğunuz soruları, çözümlü sorulardan, çözümlü sorulardan kaçırmış olduğunuz soruları, değerlendirme sorularından tamamlayabilirsiniz. Bu durumda sınavlarınızda %100 başarı yakalayabilirsiniz.

Yukarıya Git